Wczytuję dane...
Model: 701666024217
Realizacja zamówienia: 12 godzin
EAN: 701666024217
Producent: Amouage

Amouage The Library Collection Opus III woda perfumowana 100ml

The Library Collection - linia perfum Amouage powstała w 2010 roku dedykowana jest zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Prezentuje serię kompozycji, pierwsza z nich to Opus I, następnie Opus II, Opus III .. ostatnia z 2014 roku Opus VIII. Wyróżnia je ponadczasowa energia zapachowej przygody - stworzonej na bazie najwyższej jakości esencji powstałych na szczycie wybitnych możliwości luksusowej marki  Amouage.

Sukces i powodzenie linii przypisuje się dyrektorowi kreatywnemu Amouage, którym jest  Christopher Chong. Dla niego stworzenie The Library Collection było sięgnięciem do wspomnień oraz oddanie hołdu dla sztuki życia.

Zapach Opus III z kolekcji bibliotecznej Amouage jest zainspirowany sztuką i nauką, rozwojem i procesem tworzenia, od mrocznych czasów frustracji do jasnych czasów oświecenia. Ten kwiatowo-orientalny zapach zbudowany jest wokół śmiałych nut serca: fiołka, jaśminu, kwiatów pomarańczy oraz ylang-ylang. Wprowadzeniem do nich są nuty głowy: goździk, żarnowiec, mimoza, gałka muszkatołowa i tymianek. Wibrujący charakter zapachu został osiągnięty przez nuty ziemi: ketmię piżmową (ambrette), papirus, benzoes, kadzidło i drzewa. Jest jak nigdy niekończący się zachód słońca.


Skład:
Nuty głowy: goździk, żarnowiec, mimoza, gałka muszkatołowa i tymianek
Nuty serca: fiołek, jaśmin, kwiaty pomarańczy, ylang-ylang
Nuty bazy: ketmia piżmowa (ambrette), papirus, benzoes, kadzidło i drzewa.

 
Rodzina zapachowa: kwiatowo-orientalna


Nos: Karine Vinchon-Spehn


Data powstania: 2010