Wczytuję dane...
wysyłka do 48h ale w okolicach terminu zakończenia przedsprzedaży, która przypada na:2026-07-26
EAN: 730691505316
Producent: Bortnikoff

Bortnikoff Oud Maximus Attar 3 ml


NUTY ZAPACHOWE

Nuty głowy : bergamotka, słodka pomarańcza, różowy pieprz, jaśmin wielkolistny, kardamon
Nuty serca : róża majowa, róża himalajska, róża indyjska, róża hybrydowa, attar gulab, magnolia, plumeria, goździk, bób tonka
Nuty bazy : oud indyjski, oud korzeniowy trat, oud purpurowy co Chang (Feel-oud), oud ze Sri Lanki (Feel-oud), smoła brzozowa, balsam tolu, wanilia, piżmo, cyweta

To coś, czego kiedyś fizycznie nie można było doświadczyć – rzadkie doznanie poza zasięgiem. Dziś wielu wie, czym jest oud. Ale tylko nieliczni zetknęli się z pełną, nieokiełznaną mocą oudu, ujawnioną w mistrzowsko skomponowanej mieszance.

W Oud Maximus stężenie naturalnych olejków oudowych jest wyjątkowo wysokie. Aby zachować integralność pozostałych nut, opracowano specjalną technikę harmonizacji oudu laotańskiego, indyjskiego i tajskiego z czterema rodzajami olejku różanego – z Indii, Himalajów, Indonezji i Francji .

Zapach otwiera się zwierzęcym urokiem laotańskiego oudu , rozjaśnionego nutami jaśminu i cytrusów . Serce rozkwita bogatym akordem ambrowych róż i magnolii .

Baza jest głęboka i magnetyczna — to połączenie cennych olejków oudowych , łagodnego cywetu i nuty piżma , które nadają mieszance krągłości i zmysłowości.

Tak narodził się Oud Maximus : zapach, który odsłania głęboką i emocjonalną duszę oudu — złożoną, dziką i świetlistą.

Ten specjalny dodatek został stworzony przez Dmitrija Bortnikowa i stanowi hołd dla jego syna, Maksima.