Wczytuję dane...
Model: 5026445000196
Realizacja zamówienia: 12 godzin
EAN: 5026445000196
Producent: Cyclax

Cyclax Baby shampoo szampon dla dzieci 300 ml

Utrzymuje włosów niemowląt w czystości, miękkości i delikatnym zapachu

Cyclax produkuje zaufane produkty do pielęgnacji skóry
od 1896 roku i jesteśmy dumni z naszego delikatnego szamponu dla niemowląt, który został specjalnie opracowany, aby pomóc w czyszczeniu włosów i skóry głowy niemowląt.

Szampon dla dzieci Cyclax jest łagodny i delikatny. Idealny do codziennego użytku oraz do utrzymania włosów niemowląt w czystości, miękkości i delikatnym zapachu.

Pierwsze loki dziecka są tak cenne, że potrzebują szamponu stworzonego z myślą o dziecięcych włosach. Szampon dla niemowląt Cyclax ma zbilansowane pH, aby oczyścić włosy dziecka i zadbać o każdy z nich.

Niezależnie od tego, czy chodzi o codzienną kąpiel, sprzątanie po nieuporządkowanym posiłku, czy też po to, by włosy dziecka pachniały świeżością, szampon Cyclax Baby Shampoo utrzyma włosy dziecka w czystości, nie pozbawiając ich naturalnej miękkości pierwszych dziecięcych loków.

Słodki zapach zostanie doceniony przez rodziców, przyjaciół i rodzinę, gdy będą wchłaniać aromat, ciesząc się głębokim połączeniem zmysłów z miękkimi włosami i zapachem dziecka, gdy się przytulają. Umyj włosy dziecka w bezpieczny sposób, wiedząc, że szampon Cyclax Baby Shampoo został opracowany specjalnie dla dzieci od dziesięcioleci doświadczeń w pielęgnacji skóry. Oznacza to, że skóra głowy dziecka jest również w bezpiecznych rękach, o którą pielęgnuje się szamponem, który jest delikatny dla skóry, ponieważ skutecznie oczyszcza.

Wygładź bardzo delikatnie i wmasuj w skórę dziecka, aby chronić ją przed wysuszeniem i zachować miękkość i elastyczność skóry.