Wczytuję dane...
Model: 8015150651448
Realizacja zamówienia: 12 godzin
Producent: Collistar

Collistar Antycellulitowy Koncentrat Biorewitalizujący 200 ml

TESTER / PRODUKT DEMONSTRACYJNY

Collistar to wiodąca marka w zabiegach antycellulitowych, oferująca rozwiązania dostosowane do każdego rodzaju cellulitu. Collistar Biorevitalizing Antycellulite Concentrate to absolutnie niezwykły innowacyjny nowy produkt. Z ekskluzywnym aplikatorem w kulce, unikalną innowacją w walce z cellulitem związanym z zatrzymywaniem wilgoci i osłabionymi tkankami.
Progresywna formuła inspirowana jest dwoma technikami uznawanymi za najskuteczniejsze techniki odchudzające z zakresu medycyny estetycznej: Biorewitalizacją i Mezoterapią.
Biorewitalizujący koncentrat antycellulitowy swoją skuteczność zawdzięcza dwóm ekskluzywnym kompleksom stworzonym przez Collistar Researches oraz innowacyjnemu systemowi dostarczania, który promuje ich penetrację, zwiększając ich efektywność.
Jego działanie antycellulitowe, działanie „mezoterapii” (Meso-Dren Complex ™) zwalcza niedoskonałości spowodowane cellulitem dzięki koktajlowi składników aktywnych podobnych do tych stosowanych w mezoterapii.
Efekt „biorewitalizacji” (Bio-Shape Complex ™) regeneruje i wzmacnia tkanki skórne oraz uelastycznia skórę.

Już po pierwszej aplikacji skóra staje się bardziej miękka i gładsza. Pomarańczowa skóra i złogi tłuszczu znikają, dzień po dniu skóra staje się jędrniejsza i bardziej zwarta, a sylwetka jest poprawiona. Stosowanie ekskluzywnego aplikatora rolkowego zwiększa jego skuteczność.