Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 12 godzin
Producent: Auphorie

Auphorie RYUKYU Ekstrakt perfum 2 ml
PRÓBKA / SAMPLE

Nuta głowy: ananas, mango, shikwasa (cytrus)
Nuta serca: ketmia szczawiowa, hibiskus, herbata Sanpin z Okinawy, plumeria, brązowy cukier z Okinawy, tropikalny deszcz, koralowiec z jaskiń Okinawy, drzewo Banyan z Okinawy
Nuta podstawy: sól morska, bryza morska, piżmo

Ten tropikalny zapach otwiera się przez koktajl soczystego ananasa, słodkiego mango i kwaśnej shikwasa. Ta przyjazna mikstura z owoców okinawskich następnie ewoluuje i otacza cię kokonem z róży, hibiskusa, herbaty sanpin z Okinawy, plumerii i odrobiną charakterystycznego brązowego cukru z Okinawy. W tle nuty tropikalnego petrichora i koralowej wapiennej jaskini wydobywają ton wilgotnego, dusznego powietrza i gleby. Sól morska również przyczynia się do mineralizacji, podczas gdy morska bryza przywodzi na myśl wspaniałe wybrzeża archipelagu Ryukyu. Wszechobecny bajan gajumaru z Okinawy (drzewo bayan) zapewnia szept drzewiastości, który dobrze komponuje się z wilgocią i słonawością w powietrzu wyspy. Ryukyu jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ wszystkie elementy z tego regionu są harmonijnie połączone, jednocześnie przedstawiając żywy i fotorealistyczny obraz pięknego archipelagu Ryukyu, a wszytko to jest zamknięte w tych perfumach.


Historia powstania i motywy:

Ryukyu to wyjątkowy zapach zainspirowany hipnotyzującą historią i dziedzictwem kulturowym, a także geodezyjnością Okinawy, niegdyś znanej jako Królestwo Ryukyu.

koncentracja: 33%
Produkt vegański. Nie testowany na zwierzętach. Produkt „cruelty free”

Twórcami zapachu są: Eugene Au & Emrys Au