Wczytuję dane...
Model: 8436568075730
Kod producenta: 8436568075730
Realizacja zamówienia: 12 godzin
EAN: 8436568075730
Producent: Natura Bisse

Natura Bisse Diamond Cocoon Ultra Rich Cream - prebiotyczny bogaty krem na dzień 4 ml

próbka w saszetce 4 ml
Cena 36 zł za 1 saszetkę

Ultra-nawilżający i niezwykle bogaty w składniki wzmacniające Natura Bisse Diamond Cocoon Ultra Rich Cream to prebiotyczna formuła stworzona w celu naprawy bariery ochronnej skóry oraz wzmocnienia jej przed czynnikami zewnętrznymi. Zatrzymuje wodę w naskórku, równoważy mikrobiom skóry i poprawia system samoobrony skóry, co pomaga zapobiegać i opóźniać oznaki starzenia. Dzięki działaniu antyoksydacyjnemu naprawia i chroni skórę przed współczesnymi zanieczyszczeniami: redukuje wolne rodniki, zwiększa dotlenienie skóry i minimalizuje przyleganie cząsteczek zanieczyszczeń do powierzchni skóry. Zwiększenie witalności, blasku i komfortu dla skóry.

Rezultatem jest jędrna, bardziej promienna i odporna skóra o młodzieńczym wyglądzie.

Korzyści:
- dzięki działaniu antyoksydacyjnemu odbudowuje włókna kolagenu i elastyny do 92% i zapewnia natychmiastowe, głębokie i długotrwałe nawilżenie do 72 godzin.
- równoważy mikrobiotę skóry, wzmacnia barierę ochronną skóry i zapobiega odwodnieniu do 53,6%.
- po ekspozycji na światło niebieskie (HEV) redukuje wolne rodniki do 57% i poprawia jakość skóry do 92%.

Składniki aktywne:
- AquaMagnet, ekskluzywny składnik pochodzenia roślinnego, zapewniający głębokie nawilżenie, które utrzymuje się przez 72 godziny.
- kompleks Actibiome pomaga przywrócić i utrzymać naturalną równowagę mikroflory skóry, co poprawia ochronę skóry przed czynnikami zewnętrznymi.
- OxySkin-HEV, najnowocześniejszy składnik aktywny, który zapobiega i naprawia uszkodzenia skóry spowodowane przez niebieskie światło (HEV) emitowane przez urządzenia cyfrowe.

Sposób aplikacji:
Rano i wieczorem nałóż krem na twarz, szyje i dekolt. Wmasuj aż do wchłonięcia.